Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu

O nás

Naše firma vznikla roku 1994 a v první řadě se zabývá tiskem, kopírováním, grafickými pracemi.

Tiskneme na nejmodernějších strojích Xerox. Tisk provádíme do formátu SRA3 na ofsetový nebo křídový papír s výběrem lesk či mat o gramáži 60 až 300g.Tisk je v  kvalitě plně srovnatelný s ofsetovým tiskem a naší předností je rychlost, spolehlivost, nízká cena.

Odkazy:

Po dlouhá léta naše společnost sídlila v centru města Brna. Nedostatek prostoru a především problémy s dopravním obslužností si však vynutily změnu. V roce 2008 jsme se přestěhovali do nových prostor v Brně Modřicích, které splňují nároky kladené na zázemí pro moderní produkční systémy digitálního tisku a jsou snadno dostupné z dálnice na Prahu, Vídeň, Olomouc i Bratislavu. Svoji činnost neomezujeme na jih Moravy, našimi odběrateli jsou fyzické osoby i společnosti z celé České republiky i Slovenska.

Kromě digitálního tisku se specializujeme také na výrobu audio a multimediálních nosičů. Více informací naleznete na našich stránkách na téma digitální tisk, výroba, lisování a vypalování CD a DVD.

Digitální tisk | barevná A4 od 3,90 Kč | barevná A3 od 5,90 Kč Průvodce zadáním zakázky | Pošlete nám vaše podklady a my Vám do 48 hodin zašleme tisky Co byste měli vědět přd odesláním zakázky | akceptované formáty, rozměry tisknutelné oblasti, ovladače